top of page
 • Ne yapıyoruz !
  Bizde ne varsa yerli üretim olan ürünlerimizi, direkt kendi ürettiğimiz yada ortak üretici firmalar tarafından yapılan imal edilen ürünlerimizi,Doğrudan kendi satış kanallarımız ile hem parekende hemde toptan olarak satışını gerçekleştiriyoruz. iş birliği güç birliği sağlıyoruz. Bizi biz yapanda üretici olarak bir arada olmamız. Sizin ve sevdikleriniz için gıda üretim izin belgelerine sahip ürünler sunuyoruz. Yeni bir işletme olabiliriz ama ne yaptığımızın farkındayız.türkiyede ilk defa Market grubu harici ürünleri sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.
 • Bayilik ve franschise?
  Lezzetkapımda. com olarak verilecek olan bölge bayiliklerimizde çok avantajlı ürün çeşitliliğine sahip olunur, Ürünlerimizin bayiliğini gerçekleştirecek firmalar hem parekende kapıda satış sistemi hemde toptan satış kanalı ile doğrudan satış gerçekleşirebilmektedir. Online satış kanalı yanı sıra toptan satış ile bölgesinde bulunan işletmelere toptan fiyat avantajı ile yüksek ve sürekli müşteri elde etmede avantaj sağlamaktadır. Düşük yatırım maliyeti ve talep gören ürünlerimiz ile bir adım önce ticaret yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili: Sinan KAYA 05447224369
 • Sosyal sorumuluk projelerimiz.!
  En büyük ideallerimizden birisi üretmek ve paylaşmak, Siz bizlerden alışveriş yaparken üzerimize düşen sosyal sorumluluklerı bir bir gerçekleştiriyoruz. Siz alışveriş yaptıkça aldığnız ürünlerden elde edilen kar ile sokak hayvanlarının beslenmesine katkı sağlıyoruz. Siz gönül rahatlığı ile ürünlermizi tüketirken bizde almış olduğunuz üründen paylarına düşen kısımları sahiplerine ulaştıyoruz. paylaşmak güzeldir.
 • Neden lezzetkapımda.com
  Yoğun iş hayatı ve sorumluklarınızdan yemek yapmaya bile vaktiniz kalmadığın farkındayız. Bir cemiyete giderken eliniz boş gitmeyecek kadar cömert olduğunuzu biliyoruz. Ofiste hergün koşuturuken yemek yemeği unuttuğunuzu kendimizden biliyoruz. Üniversite okurken derslerden başınızı kaldırıp yemek yemeği es geçtiğinizi de biliyoruz. Çocuğunuzun okul beslenme çantasına hergün ne hazırlayacacağım teleşını kendi kızımdan biliyorum. En güzel bayramlarınız da en lezzetli ikramlarınızda memleketin eşssiz tadlarını ve birçok farklı lezzeti bir arada bulacak zamanızın olmadığı aşikar. Müşterilerimizin yüksek fiyatlar ödenemeden dilediği an hızlı ve pratik lezzetleri burda bulmanızı sağlıyoruz. Lezzetkapimda.com.
 • İşletme kayıt belgeleriniz ve sertifikalar.
  Tost big markalaı ürünler için üretim izin belgesi (hazır tost ve sandviç çeşitleri)
bottom of page