Sıkça Sorulan Sorular

Ne yapıyoruz !


Bizde ne varsa yerli üretim ve direkt üretici firmalar tarafından yapılan ürünlerimiz ile iş birliği güç birliği sağlıyoruz.bizi biz yapanda üretici olarak bir arada olamamız.Sizin ve sevdikleriniz için gıda üretim izin belgelerine sahip ürünler sunuyoruz. Ayrıca direkt tarladan çiftçilerin ellerinden,domates , fındık, ceviz yada bir ev hanımılarından zeytinyağlı sarma yada mantı. Anne lezzetini ile ürünler sağlıyoruz. Bünyemizde tarım kooperatifleri,çiftçiler, çiftlikler yani hep birlikte üretiyoruz ve sizlere ulaştırıyoruz. Yeni bir işletme olabiliriz ama ne yaptığımızın farkındayız.türkiyede ilk defa Market grubu harici ürünleri sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.
Ürünlerden toptan sipariş verebilirmiyim?


Evet toptan ürün tedarik etmek için mail yada telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.ekstra iskonto alabilirsiniz.
Sosyal sorumuluk projelerimiz.!


En büyük ideallerimizden birisi üretmek ve paylaşmak, Siz bizlerden alışveriş yaparken üzerimize düşen sosyal sorumluluklerı bir bir gerçekleştiriyoruz. Siz alışveriş yaptıkça aldığnız her üründen BİR DİLİM de ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Siz gönül rahatlığı ile ürünlermizi tüketirken bizde almış olduğunuz üründen paylarına düşen kısımları ayni yada nakdi olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştıyoruz. Mesela bir tepsi börek aldınız bu tepsiden BİR DİLİM tutarını hiçbir kesinti yapmadan bir havuzda topluyoruz, Ve belirli dönemlerde bunları sahiplerine ulaştırıyoruz yapmış olduğumuz yardım dekontlarımız ile sizlere duyuyoruz. paylaşmak güzeldir.
Neden lezzetkapımda.com


Ailemizde sizide görmek istiyoruz. Yoğun iş hayatı ve sorumluklarınızdan yemek yapmaya bile vaktiniz kalmadığın farkındayız. Bir cemiyete giderken eliniz boş gitmeyecek kadar cömert olduğunuzu biliyoruz. Ofiste hergün koşuturuken yemek yemeği unuttuğunuzu kendimizden biliyoruz. Üniversite okurken derslerden başınızı kaldırıp yemek yemeği es geçtiğinizi de biliyoruz. Çocuğunuzun okul beslenme çantasına hergün ne hazırlayacacağım teleşını kendi kızımdan biliyorum. En güzel bayramlarınız da en lezzetli ikramlarınızda memleketin eşssiz tadlarını ve birçok farklı lezzeti bir arada bulacak zamanızın olmadığı aşikar. Artık burada bulabilirsiniz. Lezzetkapimda.com.
Üretim evrakları ve sertifikalarınızı görebilimiyiz.


BAY LEZZET MARKALI ÜRÜNLERİN ÜRETİM İZİN BELGESİ